Cat Food – Beef Pate Acana 85 gr

220.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

SKU: ACWPCBEL0085 Categories: , ,

Mish Viçi ( 17%), pulë (17%),supë kockash viçi (16%),mëlci viçi( 12%),  peshk ton (12%),supe kockë pulash ( 10%), kungull i dehidratuar ( i thatë), vaj salmoni (1%), minerale.

Pate-ja jonë prej Viçi i pasur me proteina shtazore është menduar për të kënaqur kërkesat e çdo lloj macjeje. Përbërësit shtazor të cilësisë së lartë siç është supa e kockave garantojnë një ushqim me cilësi të lartë ,për të cilën macja ka një nevojë jetike pasi e ndihmon atë për të qëndruar aktive dhe e shëndetshme.

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Cat Food – Beef Pate Acana 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Beef Pate Acana 85 gr

220.00 L

Add to Cart