Cat Food – Lamb Pate Acana 85 gr

220.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ACWPCLAL0085 Categories: , ,

Qingj( 15%),mëlçi qingji( 15%),mushkëri qingji(14%),supë kockash viçi ( 13%),supë kockash pule ( 13%),mëlçi pule (5%),pulë(5%),veshkë qingji ( 5%),kungull i dehidratuar-i thatë, vaj luledielli,minerale

Pate-ja jonë prej qingjit i pasur me proteina shtazore është menduar për të kënaqur kërkesat e çdo lloj macjeje.
Përbërësit shtazor të cilësisë së lartë siç është supa e kockave garantojnë një ushqim me cilësi të lartë ,për të cilën macja ka një nevojë jetike pasi e ndihmon atë për të qëndruar aktive dhe e shëndetshme.

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Cat Food – Lamb Pate Acana 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Lamb Pate Acana 85 gr

220.00 L

Add to Cart