Dog/Cat Snacks -Flamenquin Lenda

350.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Bërë me proshutë dhe peshk të dehidratuar, është një meze natyrale e pasur me Omega 3 dhe Omega 6 për qentë e rritur. Një ushqim shumë I këndshëm me përmbajtje të larta proteinash, të cilat favorizojnë kujdesin e lëkurës dhe gëzofit të kafshës suaj.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog/Cat Snacks -Flamenquin Lenda”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog/Cat Snacks -Flamenquin Lenda

350.00 L

Add to Cart