Cat Food – Pacifica Acana 340 gr

900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: ACDRCPAC0034B Categories: , , Tags: , ,

PACIFICA – ME PESHK NGA DET I KRIPUR I FRESKËT

LËKURË DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Një ndërthurje ideale dhe e bilancuar do të ishte acidi yndyrorë Omega-3 dhe ai i Omega-6 të cilët do të ndihmonin në rritjen dhe mbajtjen e shendetit të lëkurës dhe gëzofit të tyre.

SHIJE E PAREZISTUESHME
Përbërësit shtazorë nga kafshë të vogla grabitqare dhe bashkimi me copëza mëlcie garantojnë një shije të parrezistueshme që macet do ta adhurojnë.

TRETJE E DUHUR
Një kombinim korrekt dhe ideal do të ishte kombinimi i proteinave me cilësi të lartë, i fibrave dhe probiotikëve për të realizuar një proçes tretës të duhur.

ZEMRA DHE SHIKIMI
Taurina, EPA dhe DHA janë ushqime esenciale për rritjen e maces pasi ndihmojne në zhvillimin dhe ruajtjen e shikimit dhe zemrës së tyre.

**Vlerë e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Për të ruajtur freskinë dhe vlerat ushqimore të pruduktit, metodë konservimit që përdorim është ruajtja në frigorifer ose në ambjente të ftohta.
Përbërësit krudo i ngrijme në kohë reale,sapo të marra, për të ruajtur lëndën ushqyese të tyre

Additional information

Weight 0.3 kg
Be the first to review “Cat Food – Pacifica Acana 340 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Pacifica Acana 340 gr

900.00 L

Add to Cart