Cat Food – Homestead Harvest 340 gr & 1.8 kg

730.00 L2,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

SISTEMI IMUNITARË
Vitaminat, mineralet dhe antioksidantët jane esencialë për te ndihmuar sistemin imunitarë.
ZEMRA DHE SHIKIMI
Taurina,EPA dhe DHA janë ushqime esencialë për macet, për ti ndihmuar ato në zhvillimin shëndetshëm të shikimit dhe zemrës e tyre.
LËKURË DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Një ndërthurje e bilancuar esshtë acidi yndyrorë Omega-3 dhe ai i Omega -6 dhe që ndihmon në zhvillimin dhe ruajtjen e lëkurës dhe gëzofit të .
SHIJE E PARREZISTUESHME
Përberësit nga kafshe grabitqare me dimension të vogël dhe infuzioni ( shkrirja) i mëlcisë garantojnë një shije të parrezistueshme që macet do ta adhurojnë.

PULË
GJEL DETI
VEZË
ROSË
65% PËRBËRËS KAFSHE GRABITQARE ME DIMENSION TË VOGËL

Additional information

Weight N/A
Sasia

1.8 kg, 340 gr

Be the first to review “Cat Food – Homestead Harvest 340 gr & 1.8 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Homestead Harvest 340 gr & 1.8 kg

730.00 L2,800.00 L

Add to Cart