Cat Food – Bountiful Catch Acana 340 gr & 1.8 kg

3,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SISTEMI IMUNITARË
Vitaminë, minerale dhe antioksidantët janë esencialë për të ndihmuar zhvillimin e sistemit imunitarë.
ZEMËR DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Taurina,EPA dhe DHA janë ushqime esenciale per macet dhe që i ndihmon ato ato ne zhvillimin dhe ruajtjen e shikimit dhe zemres së tyre.
LEKURË DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Një ndërthurje e bilancuar e acidit të papërpunuar Omega-3 dhe atij të Omega-6 ndihmon ne zhvillimin dhe ruajtjen shëndetshëm të lekurës dhe gëzofit.
SHIJE E PAREZISTUESHME
Ndërthurja e përbërësve kafshë grabitqare me dimensione të vogla me infuzionin(shkrirjen) e mulcisë/ve do të garantojnë një shije tëe parrezistueshme dhe që macet do ta adhurojnë.

SALMONË
HARINGË
MERLUC
TROFTË
65 % PËRBËRËS KAFSHË GRABITQARË ME DIMENSION TE VOGËL

Additional information

Weight 1.8 kg
Sasia

1.8 kg, 340 gr

Be the first to review “Cat Food – Bountiful Catch Acana 340 gr & 1.8 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Bountiful Catch Acana 340 gr & 1.8 kg

3,800.00 L

Add to Cart