Dog Food – Prairie Poultry Acana 2 kg & 11.4 kg

2,900.00 L8,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Qeni juaj është biologjikisht I përshtatur për një dietë që është e pasur me proteina nga përbërësit shtazorë. Me pulë dhe gjel deti në përmasat e plota të presë , ACANA Prairie Poultry është e pasur me përbërësit që i nevojiten qenit tuaj për të qëndruar i lumtur, i shëndetshëm dhe i fortë.

• 50 % për bërës shtazorë të një cilësie të lartë, e pasur me protein dhe lëndë ushqyese
• Preja e plotë| organet, kockat dhe shpezët si një përbërje e duhur për qenin
• Infuzione të thara në ngrirje | Shije natyrale e fortë
• Tërshëra | Clirim I lehtë I enrgjise dhe e pasur me fibra
• Perime dhe fruta të plota dhe ekstrakte vegjetale / Të freskëta

Propocione të përshtatshme biologjikisht
50 % shpezë dhe vaj haringë
50 %Perime, fruta, ekstrate vegjetale. Me infuzion tërshëre të levruar nga Alberta, vitamin dhe minerale
0% Patate, Sojë, Misër, grur, tapioca, formulae pa gluten dhe koncetrate proteinash vegjetale
PROPOCIONE TË PRESË SË PLOTË
• SHPEZË / ORGANE / KOCKA
• Duke reflektuar dietën natyrale, përbërësit tanë shtazorë në përmasat e e plota të gjahutpërfshijnë shpezze të freskët ose të papërpunuar **, organet dhe kockat: sasitë të balancuara në mënyrë perfekte, ofrojnë të gjithë lëndët ushqyese që nevojiten në mënyrë natyrale.

***** Vlera e përafërt i referohet përbërësve të pa përpunuar ende

** Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese

Additional information

Weight N/A
Sasia

2 kg

Be the first to review “Dog Food – Prairie Poultry Acana 2 kg & 11.4 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Prairie Poultry Acana 2 kg & 11.4 kg

2,900.00 L8,700.00 L

Add to Cart