Kitten Food – First Feat Acana 340 gr & 1800 gr

800.00 L3,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

10 PËRBËRËSIT E PARË:

Mish pule i freskët, mish pule i dehidratuar, harengë e dehidratuar, tërshërë e plotë, mish i gjelit të detit i dehidratuar, qiqrra të plota, thjerrëza të kuqe të plota.

LËKURË DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Një ndërthurje e bilancuar acidesh yndyrore Omega-3 dhe Omega-6 për të mbajtur lëkurën dhe gëzofin shëndetshëm.

ZHVILLIMI I SHIKIMIT DHE FUNKSIONIT CEREBRAL
Taurina,EPA dhe DHA janë ushqime esencialë për kotelet, për ti ndihmuar ato në zhvillimin e shëndetshëm të shikimit dhe zemrës së tyre.

ZHVILLIMI I MUSKUJVE DHE I KOCKAVE
Proteinat e cilësisë së lartë ndihmojnë në rritje dhe zhvillimin e muskujve dhe kockave.

SHIJE E PARREZISTUESHME
Përberësit shtazorë nga kafshë të vogla grabitqare dhe bashkimi me copëza mëlcie garantojnë një shije të parezistueshme që kotelet do ta adhurojnë.

70% PËRBËRJE SHTAZORE TË KAFSHËVE TË VOGLA GRABITQARE

Informacione të dobishme:

Një përbërje e plotë proteinash, yndyrash dhe kalorish : opsioni ideal për kotelet në rritje e sipër.

Additional information

Weight N/A
Sasia

1800 gr, 340 gr

Be the first to review “Kitten Food – First Feat Acana 340 gr & 1800 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Kitten Food - First Feat Acana 340 gr & 1800 gr

800.00 L3,200.00 L

Add to Cart