Dog Food – Yorkshire Pork Acana 2 kg & 11.4 kg

3,900.00 L13,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Përbërës të kufizuar nuk do të thotë më pak përbërës shtazorë YORKSHIRE PORK përfshin 50% përbërës të derrit me cilësi të lartë në përmasat e presë së plotë, me shtimin e kungujve të shijshme Popone për t’i siguruar qenit të gjitha proteinat dhe lëndët ushqyese që u nevojiten për të qëndruar të fortë dhe të shëndetshëm.

50 % PËRBËRËS ROSE | 31 % PROTEINA
½ ROSË KRUDO** | E PASUR ME PROTEINA
PREJA E PLOTË | ROSË ORGANET, KOCKAT SI NJË PËRBËRJE E DUHUR PËR KATËRPUTRORSHIN TUAJ
PËRBËRËS LIOFILIZUAR | ME AROMË TË MREKULLUESHME
PERIME, FRUTA DHE ESKTRAKTE PERIMESH | TË FRESKËTA

PËRMASAT I/E PRESË NË TËRËSINË E SAJ
PATË | ORGANE | KOCKA

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Be the first to review “Dog Food – Yorkshire Pork Acana 2 kg & 11.4 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Yorkshire Pork Acana 2 kg & 11.4 kg

3,900.00 L13,000.00 L

Add to Cart