Cat Food – Chicken Pate Acana 85 gr

220.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ACWPCCHL0085 Categories: , ,

(51%), supë me kocka pule ( 18%), peshk ton ( 9%), zemra pulash ( 3%), mëlçi pule ( 3%), kungull i dehidratuar(thatë), vaj salmoni (1%),minerale.

Pate -ja jonë prej Pule e mbushur me proteina shtazore është menduar për të kënaqur kërkesat e çdo lloj maceje.
Përbërësit shtazor me cilësi të lartë siç është supa e kockave garantojnë një ushqim me cilësi të lartë, për të cilën macja ka një nevojë jetike pasi e ndihmon atë për të qëndruar aktive dhe e shëndetshme. .

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Cat Food – Chicken Pate Acana 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Chicken Pate Acana 85 gr

220.00 L

Add to Cart