Cat Food – Indoor Entree Acana 340 gr & 1800 gr

800.00 L3,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

10 PËRBËRËSIT E PARË:

Mish pule e freskët, mish pule e dehidratuar, harengë e dehidratuar, tërshërë e plotë,bizele të plota, yndyrë pule, miskante i grirë, thjerrëza jeshile të plota,mish gjel deti i freskët, harengë e plotë krudo.

TOPTHA FLOKËSH
Pasurimi me proteina nga kafshë dhe fibra naturale ndihmojnë thelbësisht në reduktimin e formimit të topthave të flokëve.
KONTROLLLI I PESHËS
Marrja në mënyrë të bilancuar të kalorive të derivuara nga proteinat dhe yndyrnat ndihmojnë për të mbajtur nën kontroll peshën.
LËKURE DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Marrja në mënyrë të bilancuar e acidit të yndyrshëm Omega-3 dhe atij të Omega-6 ndihmojnë në zhvillimin dhe ruajtjen shëndetshëm të lëkurës dhe gëzofit të tyre.
SHIJE E PARREZISTUESHME
Nderthurja e përbërësëve kafshë me dimensione te vogla me infuzionin ( shkrirjen) e mulcisë/ve garantojnë një shije të parrezistueshme që macet do ta adhurojnë.

65% PËRBËRJE SHTAZORE TË KAFSHËVE TË VOGLA GRABITQARE

Informacione të dobishme:

Një përmbajtje e ulët yndyrash dhe kalorish : opsioni ideal për macet më pak aktive dhe që jetojnë brënda mureve të shtëpisë.

Additional information

Weight N/A
Sasia

1800 gr, 340 gr

Be the first to review “Cat Food – Indoor Entree Acana 340 gr & 1800 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Acana & Orijen
  • Vendor: Acana & Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Cat Food - Indoor Entree Acana 340 gr & 1800 gr

800.00 L3,200.00 L

Add to Cart