Adult Dog Food – Small Breed Acana 2 kg & 6 kg

3,400.00 L6,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Qeni evoluoi nga ujku gri, duke ruajtur të njëjtën structure fizike dhe për këtë arsye kërkon të njëjtën dietë të pasur me protein si paraardhësi I tyre per të jetuar shëndetshëm . Receta e ACANA Adult Dog Recipe përfshin pulë, flounder I egër I Oqeanit Paqësor I peshkuar në natyrë dhe vezë, të cilat dorëzohen të freskëta ose të papërpunuara ** çdo ditë në kuzhinat tona, duke siguruar natyrshëm të gjithë lëndët ushqyese që ju nevojiten për ta mbajtur qenin të forte dhe të shëndetshëm
KARAKTERISTIKA
• 60 % përbërës shtazorë të një cilësie të lartë, të pasura me proteina dhe lëndë ushqyese
• 1/3 e përbërësve shtazorë janë pulat dhe peshku I freskët ose krudo**
• 3 lloje proteinash shtazore, nga furnizuesit tanë të besuar
• Preja e plotë| shpezët, peshk , organet dhe kockat
• Infuzion I përbërësve të liofilizuar / aroma natyrale të forta
• Perime dhe fruta të plota dhe ekstrakte bimore / Të freskëta
1* INGREDIENTI PULE E FRESKET , FORMULE PA DRITHERA

60 % përbërës shtazor të cilësisë së lartë
40 %• Frutat, perimet, ekstrakte bimore dhe lëndët ushqyese

0% aromatizues, ngjyrues, konvervantë të shtuar
*Vlere e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Për të ruajtur freskinë dhe vlerat ushqimore të pruduktit, metodë konservimit që përdorim është ruajtja në frigorifer ose në ambjente të ftohta. Përbërësit krudo i ngrijme në kohë reale,sapo të marra, për të ruajtur lëndën ushqyese të tyre.

Additional information

Weight N/A
Sasia

2 kg, 6 kg

Be the first to review “Adult Dog Food – Small Breed Acana 2 kg & 6 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Adult Dog Food - Small Breed Acana 2 kg & 6 kg

3,400.00 L6,700.00 L

Add to Cart