Dog Snack – Crunchy Chicken Liver Acana 100 gr

600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ACTRDCHI0010 Categories: , ,

Mëlçi e freskët e pulës, patate e ëmbël e dehidratuar, pulë e dehidratuar, pulë e freskët, aromë natyrale, yndyrë pule

Pula është e lehtë për t’u tretur,ndërsa mëlçia e pulës është një burim i proteinave pa yndyrë për një shije të parezistueshme që qentë do ta duan.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Crunchy Chicken Liver Acana 100 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Crunchy Chicken Liver Acana 100 gr

600.00 L

Add to Cart