Snack për qen – Crunchy Chicken Liver Acana 100 gr

600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ACTRDCHI0010 Categories: , ,

Mëlçi e freskët e pulës, patate e ëmbël e dehidratuar, pulë e dehidratuar, pulë e freskët, aromë natyrale, yndyrë pule

Pula është e lehtë për t’u tretur,ndërsa mëlçia e pulës është një burim i proteinave pa yndyrë për një shije të parezistueshme që qentë do ta duan.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Acana & Orijen
  • Shitësi: Acana & Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snack për qen - Crunchy Chicken Liver Acana 100 gr