Dog Snack – Crunchy Pork Liver Acana 100 gr

600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ACTRDPOR0010 Categories: , ,

Mëlçia e derrit të papërpunuar, patate e ëmbël e dehidratuar, mish derri i dehidratuar, mish derri i papërpunuar, aromatizues natyral, yndyrë derri

Mishi i derrit garanton një shije të parezistueshme që qentë do ta duan, ndërsa mëlçia e derrit është një burim i shkëlqyer proteinash.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Crunchy Pork Liver Acana 100 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Crunchy Pork Liver Acana 100 gr

600.00 L

Add to Cart