Ushqim për qen – Light & Fit Acana 2 kg & 11.4 kg

3,400.00 L11,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Clear

Një ushqim i pasur me proteina për të nxitur muskujt e dobët dhe për të mbajtur nën kontroll peshën: Receta ACANA Light & Fit përfshin mish, organet dhe kocka nga mishi i pulës dhe sparagun e paqësorit e kapur në natyrë, të cilës I shtohen të gjitha lëndët ushqyese të vezëve.

65% PËRBËRËS SHTAZORË TË NJË CILËSIE TË LARTË, PASUR ME PROTEINA DHE LËNDË USHQYESE
1/3 E PËRBËRËSVE JANË PULAT, PESHKU I FRESKËT DHE KRUDO**
3 LLOJE PROTEINASH SHTAZORE, NGA FURNIZUESIT TANË TË BESUAR
PREJA E PLOTË | SHPEND, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
INFUZION I PËRBËRËSVE TË LIOFILIZUAR / AROMA NATYRALE TË FORTA
PERIME DHE FRUTA TË PLOTA DHE EKSTRAKTE BIMORE / TË FRESKËTA

*Vlerë e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur
të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të
paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Light & Fit Acana 2 kg & 11.4 kg

3,400.00 L11,000.00 L

Shto në shportë