Ushqim për qenushë – Puppy & Junior Acana 11.4 kg

11,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Këlyshët rriten shpejt: kjo është arsyeja pse dieta e tyre duhet të jetë e pasur me proteina dhe yndyrna nga përbërësit e freskët shtazorë dhe presë se gjahut. Mishi, organet, kërci dhe kockat nga mishi I pulës dhe flounderu Oqeanit Paqësor, të cilat dërgohen të freskëta ose të papërpunuara ,në kuzhinat tona nga furnizuesit që ne I njohim dhe I besojmë –
Këto janë përbërësit kryesorë të recetës ACANA Puppy Small Brëd, së cilës ishtohen vezë të pasura me lëndë ushqyese për t’u siguruar këlyshëve gjithçka që u nevojitet për rritje dhe zhvillim optimal.
KARAKTERISTIKA
• 70 % përbërës shtazorë të një cilësie të lartë, të pasura me proteina dhe lëndë ushqyese
• 1/3 e përbërësve shtazorë janë pulat dhe peshku I freskët ose krudo**
• 3 lloje proteinash shtazore, nga furnizuesit tanë të besuar
• Preja e plotë| shpezët, peshk , organet dhe kockat
• Infuzion I përbërësve të liofilizuar / aroma natyrale të forta
• Perime dhe fruta të plota dhe ekstrakte bimore / Të freskëta

1* INGREDIENTI PULE E FRESKET , FORMULE PA DRITHERA

60 % përbërës shtazor të cilësisë së lartë
30 %• Frutat, perimet, ekstrakte bimore dhe lëndët ushqyese

0% aromatizues, ngjyrues, konvervantë të shtuar
*Vlere e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Për të ruajtur freskinë dhe vlerat ushqimore të pruduktit, metodë konservimit që përdorim është ruajtja në frigorifer ose në ambjente të ftohta. Përbërësit krudo i ngrijme në kohë reale,sapo të marra, për të ruajtur lëndën ushqyese të tyre

Additional information

Weight 11.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qenushë – Puppy & Junior Acana 11.4 kg

11,000.00 L

Shto në shportë