Ushqim për qen – Senior Acana 2 kg

3,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Qentë e moshuar kanë nevojë për një dietë të pasur me protein shtazore për të ruajtur masën e dobët të muskujve dhe për të mbajtur nën kontroll peshën tyre. Receta ACANA Senior përfshin një përmbajtje të lartëtë proteinash nga mishi I pulës, flounder I egër I Oqeanit Paqësor I peshkuar në natyrë dhe vezë,, duke siguruar natyrshëm të gjitha lëndët ushqyese që I nevojiten qenit tuaj për të qënë I forte dhe I shëndetshëm.

65% PËRBËRËS SHTAZORË TË NJË CILËSIE TË LARTË, PASUR ME PROTEINA DHE LËNDË USHQYESE
1/32. 1/3 E PËRBËRËSVE JANË PULAT, PESHKU I FRESKËT DHE KRUDO**
3 LLOJE PROTEINASH SHTAZORE, NGA FURNIZUESIT TANË TË BESUAR
PREJA E PLOTË | SHPEND, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
INFUZION I PËRBËRËSVE TË LIOFILIZUAR / AROMA NATYRALE TË FORTA
PERIME DHE FRUTA TË PLOTA DHE EKSTRAKTE BIMORE / TË FRESKËTA

*Vlerë e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight 2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Senior Acana 2 kg