Ushqim për qen – Grass Fed Acana 2 kg & 11.4 kg

3,900.00 L13,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Përbërës të kufizuar nuk do të thotë më pak përbërës shtazorë. GRASS-FED LAMB ACANA përfshin 50% përbërës të qengjit me cilësi të lartë në përmasat e prehës tëplotë, me shtimin e mollëve të shijshme Red Delicious për t’iu ofruar qenit të gjitha proteinat, fibrat dhe lëndët ushqyese që I nevojiten për të jetuar I forte dhe I shëndetshëm.

• 50 % përbërës qingji /31 % proteina
• ½ qingj krudo/I pasur me proteina
• Preja e plotë|qingj,organet dhe kockat, ushqim I shëndetshëm për qenin
• Infuzion I përbërësve të liofilizuar / aroma natyrale të forta
• Perime dhe fruta të plota dhe ekstrakte bimore / Të freskëta

Pregatitur me / burimi i vetëm i proteinave / QINGJ I FRESKËT OSE KRUDO**
50 % qingj / ME INFUZION MISHI, ORGANESH DHE KOCKASH
50 %Perime, fruta dhe ekstrate bimore / VITAMINI E , ZINK DHE BAKRI – SUPLEMENTET E VETME TE SHTUARA
0% krijuar pa dridhëra dhe patate , pa gluten,dhe koncetrate proteinash bimore
Duke reflektuar dietën natyrale, përbërësit tanë shtazorë në përmasat e të gjithë prehës së gjahut përfshirë qingj të freskët ose të papërpunuara **, organet dhe kockat: sasitë të balancuara në mënyrë perfekte, ofrojnë të gjithë lëndët ushqyese që nevojiten në mënyrë natyrale ushqyerje.

*Vlere e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
** Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshme të gjitha lëndet ushqyese. Përbërësit krudo I vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Grass Fed Acana 2 kg & 11.4 kg

3,900.00 L13,000.00 L

Shto në shportë