Ushqim për mace – Regional Red Orijen 340 gr & 1.8 kg

1,200.00 L5,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Macet janë mishngrënesë dhe i kanë të nevojshëm përberësit me bazë shtazore ndëkohe që proporcioni – përmasa e presë në tërësinë e saj do t’i ndihmonte ato të kënaqin dhe të plotësojnë nevojat e tyre për proteina. ORIJEN Regional Red imiton dietën natyrale të maces, duke përfshirë këtu dhe mishin, peshkun,organe,kërcinjtë ,kockat e vicit,derrit,bizoni,qingji rritur me bar, derr Yorkshire dhe sardele të freskëta ( peshkuar në natyrë). Falë shkrirjes së mëlcisë së merlucit të thatë në ngrirje, Regional Red siguron një mënyrë të natyrshme ushqyerjen për të cilën macet kanë nevojë,shoqëruar me një shije të parezistueshme.

BIOLOGJIKISHT I APROVUAR | I PASUR ME PROTEINA DHE ME PËRMBAJTJE TË NDRYSHME PRODUKTI ME
BAZË MISHI 85% TË PËRBËRSVE ME BAZË MISHI TË NJË CILESIE TË LARTË | 40% PROTEINË 2/3 NGA SHPENDËT DHE PESHK I FRESKËT OSE KRUDO | TË PASUR ME LËNDË USHQYESE 10 PËRBËRESIT E PARË ME BAZË MISHI TE FRESKËT OSE KRUDOT**| NGA FURNITORË QË NJOHIM DHE TË BESUESHËM PRENË TËRËSINË E SAJ TË PLOTË | MISH ,ORGANE DHE KOCKA INFUZIONI ( SHKRIRJA) E MËLCISË TË THATË NË NGRIRJE | I SHIJSHËM DHE ME NJË AROMË NATYRALE

** Për të ruajtur freskinë dhe vlerat ushqimore të pruduktit, metodë konservimit që përdorim është ruajtja në frigorifer ose në ambjente të ftohta. Përbërësit krudo i ngrijmë në kohë reale,sapo të marra, për të ruajtur lëndën ushqyese të tyre.

Additional information

Weight N/A
Sasia

1.8 kg, 340 gr

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Regional Red Orijen 340 gr & 1.8 kg

1,200.00 L5,500.00 L

Shto në shportë