Shampo TropiClean-Aloe & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

Clear

TropiClean Aloe & Coconut i ndryshon aromën gëzofit të kafshës suaj në të freskët e të butë brenda një çasti. Proteina dhe aloe vera plotësojnë ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës dhe gëzofit të kafshës suaj, ndërsa zvogëlojnë aromën e kafshëve shtëpiake. Dhe me aloe, papaja natyrale, gëzofi i kafshës suaj do të jetë i butë dhe me erë të freskët.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, përzierje organike e (ekstrakt aloe, ekstrakt papaje, ekstrakt kamomili, ekstrakt kivi, ekstrakt mëllage),tërshërë ,aromë, neutralizues erë, proteina bimore të hidrolizuara, vitaminë E.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo TropiClean-Aloe & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shto në shportë