Rërë për mace-Ever Clean Total Cover 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

995 in stock

Clear
SKU: EVTC003 Categories: , Tags: , ,

Formula Hygiene Plus në Ever Clean Total Cover siguron një mjedis të mirëqenies për macen tuaj, me mikrogranulë të imëta që mbulojnë dhe mbyllin deri në 99% të mbetjeve të ngurta dhe të lëngshme.

• Një rërë e imët mikrogranule që mbulon dhe vulos deri në 99% të mbetjeve të ngurta dhe të lëngshme dhe zgjat 20% më gjatë.
• Formula Hygiene Plus promovon një mjedis të mirëqenies për macen tuaj.
• Teknika jonë unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.
• Rërë pa aromë për macet dhe njerëzit e ndjeshëm ndaj aromave.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rërë për mace-Ever Clean Total Cover 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shto në shportë