Shampo për qen – Tropiclean SPA Nourish

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Ky zbutës luksoz me ekstrakte bimore dhe vitamina esenciale promovon shkëlqimin e flokëve dhe zbutjen e kapilarëve. Përzierja e fuqishme e zbutësit SPA Nourish me xhenxhefil, hidratues botanikë dhe vanilje ndihmon në riparimin e gëzofit të kafshës suaj. Agjentët anti-statikë qetësojnë qimet ndërsa zbutësit botanikë forcojnë gëzofin, duke i lënë qimet tepër të ringjallura dhe të plota.

Përbërësit: ujë, alkooli cetil, proteina e hidrolizuar e grurit, plumeria , alkooli stearyl, xhenxhefil, Vitamina E, tërshërë, Pro-Vitamina B5, kastravec, vanilje.

 

Additional information

Weight 0.125 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampo për qen - Tropiclean SPA Nourish