Rërë për mace-Ever Clean Extra Strong Clumping 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

993 in stock

Clear
SKU: EVES004 Categories: , Tags: , ,

Rërë grumbulluese aromatike me formulë esktra të fortë grumbullimi që bllokon erën e keqe dhe jep freski të vazhdueshme.

• Bërë me argjilë superiore grumbulluese që redukton thërrimet, duke rezultuar kështu në toptha të vegjël dhe të lehta për t’u hequr.
• Teknika jonë unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.
• Për freski të vazhdueshme, Ever Clean është efektive në eliminimin e aromave të urinës së maceve, fekaleve dhe amoniakut.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rërë për mace-Ever Clean Extra Strong Clumping 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shto në shportë