Rërë për mace-Ever Clean Extra Strong Clumping 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

994 in stock

Clear
SKU: ECESC005 Categories: , Tags: , ,

Një variant pa aromë i formulës ekstra të fortë të grumbullimit të Ever Clean që bllokon erërat e këqija.

• Pa aromë për macet dhe njerëzit që janë më të ndjeshëm ndaj aromave.
• Teknika jonë unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.
• Për freski të vazhdueshme,Ever Clean është efektive në eliminimin e aromave të urinës së maceve, fekaleve dhe amoniakut.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rërë për mace-Ever Clean Extra Strong Clumping 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shto në shportë