Snack për mace – Sardine Serrano 50 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

PËRBËRJA:

45% mish pule, 25% sardele, oriz, glicerinë vegjetale, 5% mish proshutë serrano, fibra kallam sheqeri, vaj luledielli, maja birre. Aditivë: Konservues: acid propionik, format kalciumi, acid citrik. Shtesa ushqyese: Vitamina A 8600ui/kg; Vitamina D3 900ui/kg; Vitamina E 55ui/kg., rozmarine, vaj rigon.

UDHËZUES PËR USHQIM:

Gjithmonë sigurohuni që macja juaj të ketë shumë ujë të freskët për të pirë. Produkti nuk zëvendëson ushqimin e plotë.

PËRBËRËSIT ANALITIKE:

Protein: 31.5%, Fat content: 6.3%, crude ash: 11.7%, fibre: 1.7%, moisture: 15.7%, 319 Kcal/100g. omega3: 0.26g/100g, omega6: 0.55g/100g, omega 9: 1.0g/100g.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për mace - Sardine Serrano 50 gr