Shampo për qen-Tropiclean SPA Fresh

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Shampo SPA Fresh është bërë me kastravec të freskët, çaj të bardhë dhe vanilje të freskët, ofrojnë veti pastruese duke rritur qarkullimin dhe duke ndihmuar në luftimin e efektit të toksinave. Qelizat e vdekura të lëkurës zhduken dhe gëzofi i kafshës suaj do të jetë menjëherë rrezatues, i ushqyer dhe më i shëndetshëm. Shampo-ja SPA Fresh do të jetë pastruese e thellë, freskuese dhe natyrisht aromatike.

Përbërësit: ujë, kastravec, vanilje, Vitaminë E, proteina e hidrolizuar e grurit, pastrues i butë i kokosit, Pro-Vitamina B5, tërshërë, kivi, çaji i Bardhë, xhenxhefil.

Additional information

Weight 0.125 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen-Tropiclean SPA Fresh