Dog Shampoo-Tropiclean SPA Fresh

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Shampo SPA Fresh është bërë me kastravec të freskët, çaj të bardhë dhe vanilje të freskët, ofrojnë veti pastruese duke rritur qarkullimin dhe duke ndihmuar në luftimin e efektit të toksinave. Qelizat e vdekura të lëkurës zhduken dhe gëzofi i kafshës suaj do të jetë menjëherë rrezatues, i ushqyer dhe më i shëndetshëm. Shampo-ja SPA Fresh do të jetë pastruese e thellë, freskuese dhe natyrisht aromatike.

Përbërësit: ujë, kastravec, vanilje, Vitaminë E, proteina e hidrolizuar e grurit, pastrues i butë i kokosit, Pro-Vitamina B5, tërshërë, kivi, çaji i Bardhë, xhenxhefil.

Additional information

Weight 0.125 kg
Be the first to review “Dog Shampoo-Tropiclean SPA Fresh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Shampoo-Tropiclean SPA Fresh

2,500.00 L

Add to Cart