Natural half ham bone for dogs

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: HB12420 Categories: , , Tags: , ,

Kocka me lëng për mikun tuaj me gëzof. Ato janë të pasura me proteina dhe ofrojnë përfitime të mëdha për lëkurën dhe gëzofin e qenve tuaj. Ato nuk janë të gatuara, por thahen natyrshëm për të ruajtur të gjitha përfitimet e tyre ushqyese.

Ato janë të paketuara me vakum dhe të mbyllura për freski duke i bërë të papërmbajtshëm për qenin tuaj.

Këto kocka të shijshme do të ndihmojnë gjithashtu në reduktimin e krijimit të pllakës rreth dhëmbëve të kafshëve tuaja shtëpiake dhe në forcimin e mishrave të dhëmbëve.

Jepjani qenit tuaj si shpërblim dhe ai do ta adhurojë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Natural half ham bone for dogs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Natural half ham bone for dogs

250.00 L

Add to Cart