Puppy Shampoo Pet natura 500 ml

900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock


SKU: SHPQPNSDP001 Categories: , , Tags: , ,

Shampo dhe zbutës hipoalergjik 2 në 1, ideal për qenushat e vegjël. Shampo anti-parazitare. Është testuar dermatologjikisht me një PH të balancuar. Shampo-ja ofron hidratim dhe shëndet për lëkurën, i jep shkëlqim gëzofit dhe falë veprimit të saj zbutës ndihmon në krehjen dhe kontrollin e lehtë të rënies së qimeve.

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “Puppy Shampoo Pet natura 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Puppy Shampoo Pet natura 500 ml

900.00 L

Add to Cart