Dog Snacks-Prima Northern Treats Duck

400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1001 in stock

SKU: 7P10089 Categories: , ,

Përbërja:

Shpendë 78% (rosa 26%), glicerinë me origjinë bimore, harengë (4%), lëvozhgat e vezëve të thata (4%), boronicat e thata (4%), lignocelulozë, kripë (0.5%). Përmban antioksidantë natyralë.

Përbërësit Analitikë:

Proteina 36,0%, yndyrë 24,0%, lagështi 14,0%, hi 8,5%, fibra 2,5%. Energjia e metabolizueshme: 4030 kcal/kg.

Udhëzime:

Sasia e ushqimeve duhet të jetë maksimumi 10% e dietës ditore të qenit dhe nuk duhet të përdoret për të zëvendësuar ushqimin. Nuk rekomandohet për këlyshët nën 4 muaj. Gjithmonë duhet të keni në dispozicion ujë të pijshëm e të freskët. Ruajeni në një vend të thatë dhe të freskët. Mbyllni paketimin pas përdorimit.

Be the first to review “Dog Snacks-Prima Northern Treats Duck”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Prima Northern Treats Duck

400.00 L

Add to Cart