Dog Food – Core Protein Lamb 170 gr

650.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: CPBSL0070 Categories: , , Tags: ,

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç të të gjitha madhësive dhe racave

Plotësuesi i përsosur për ushqimet CORE të thata dhe të lagura. Mishi i qengjit i aromatizuar me mollë është një produkt natyral i butë krokant i mbushur me proteina të shijshme, antioksidantë të shëndetshëm dhe fara liri për të promovuar një shtresë të shëndetshme dhe me shkëlqim. E përkryer për stërvitje ose thjesht si një rostiçeri e shëndetshme. Protein Treats vijnë në një madhësi ideale dhe formë lulesh argëtuese.

Përbërja:

Mielli i qengjit 17%, patate të bluara të thata, miell tapioke, glicerinë, mish qengji 10%, yndyrë pule, melasa kallami, fibra bizele, mollë të thata 0,5% (*3% nga mollët e freskëta), fara liri me yndyrë të plotë, qiqra, kripë, kanellë Pluhur.

Udhëzimet e të ushqyerit: Kafshimet e proteinave të Wellness CORE janë të destinuara vetëm për ushqyerje me ndërprerje ose plotësuese.

Përmbajtja kalorike: Ky produkt përmban 3 kcal/copë ME (energji e metabolizueshme) në bazë të ushqyerjes.

Natyrisht hipoalergjik. Pa drithëra, grurë, grurë-gluten, misër, sojë, bulmet, vezë, mish viçi, ngjyra artificiale, aromatizues ose konservues.

 

 

Additional information

Weight 0.17 kg
Be the first to review “Dog Food – Core Protein Lamb 170 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Core Protein Lamb 170 gr

650.00 L

Add to Cart