Cat Food – Savoury Duos Tuna/Salmon 79 gr

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UMSDTS0030 Categories: , , Tags: , ,

Është një ushqim i plotë për macet e rritura

Përbërësit: Lëng mishi pule, ujë i mjaftueshëm për përpunim, mish pule, niseshte patate, ton, salmon, karrota, mëlçi pule, vezë, aromë natyrale, brokoli, kripë, klorur kaliumi, fosfat trikalciumi, çamçakëz guar, taurinë, çamçakëz xanthan, çamçakëz karkaleca sodium, Karbonat, sulfat magnezi, vitamina [Suplement vitaminë E, hidroklorur tiaminë, niacin, suplement vitaminë A, hidroklorur piridoksinë, pantotenat d-kalciumi, suplement riboflavinë, acid folik, suplement vitaminë D3, biotinë, vitaminë B12 suplement] Kelat aminoacid zinku, kelat aminoacid hekuri, kelat aminoacid mangani, kelat aminoacid bakri], jodur kaliumi, selenit natriumi.

Udhëzues për ushqyerjen: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftojeni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 885 Kcal/Kg ose 70 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.079 kg
Be the first to review “Cat Food – Savoury Duos Tuna/Salmon 79 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Savoury Duos Tuna/Salmon 79 gr

Cat Food - Savoury Duos Tuna/Salmon 79 gr

240.00 L