Dog/Cat Snacks -Calf Clouds Lenda

385.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Bërë nga mushkritë e thara të vicit, është I përshtatshëm për qentë e rritur dhe macet. Përmban vetëm mushkri vici, I pasur me vitamin D dhe hekur , esenciale për shendetin e kafshëve. Ndihmon për të luftuar aneminë, forcon lëkurën, kockat dhe sistemin imunitar.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog/Cat Snacks -Calf Clouds Lenda”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog/Cat Snacks -Calf Clouds Lenda

385.00 L

Add to Cart