Cat Food-Prima Tuna & Shrimps 50 gr

670.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

SKU: 8P9157 Categories: , Tags: ,

PrimaCat Tuna&Shrimps është një ushqim për macet pa gluten. Ky ushqim plotësues përmban një përzierje të shijshme të tonit dhe karkalecave, të xhelatizuara me ekstrakt natyral të algave të detit.

Filetot nuk përmbajnë sheqer të shtuar, grurë, sojë, misër apo aditivë artificialë.

Macet kanë nevojë për një dietë me shumë mish për mirëqenien e tyre – dhe kjo është ajo që përmbajnë produktet Prima, deri në 75%.

Përbërja:

ton 55 %, karkaleca 4 %, oriz 1 %, ujë 40 %.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 10,1 %, vajra bruto dhe yndyrna 0,4 %, fibra e papërpunuar

Udhëzues për ushqim:

Nevojat ditore ushqyese të një maceje varen nga raca, mosha dhe nivelet e aktivitetit. Shërbejeni në temperaturën e dhomës dhe mbani gjithmonë në dispozicion ujë të freskët.

Be the first to review “Cat Food-Prima Tuna & Shrimps 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food-Prima Tuna & Shrimps 50 gr

670.00 L

Add to Cart