Rrip 7.5 m-50 kg Kong Retractable

4,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear

Me gjatësi 7.5 m që lejon aventurierët katër putroshë të shëtisin pa pengesa, të nuhasin dhe të eksplorojnë botën përreth tyre. Mekanizmi intuitiv i frenimit dhe ndalimit harmonizohet me lëvizjet natyrore dhe sjelljen tipike të qenit.

Shirit i gjerë i sheshtë me ngjyrë të ndritshme

Gjerësia e shiritit 15 mm

Brezi tërhiqet deri në 7.5 m

Për qentë deri në 50 kg (madhësia L)

Dorezë gome e butë, komode për dorën

Ngjyrat: blu, e kuqe

 

 

 

 

 

 

Additional information

Weight 0.2 kg
Ngjyra

Blu, Kuqe

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rrip 7.5 m-50 kg Kong Retractable