Krehër për mace të mesme/të mëdha dhe qime të gjata – Furminator

4,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

  • Largon qimet e lëshuara nga rënia
  • Arrin përmes shtresës së sipërme për të hequr qimet e lirshme të gëzofit
  • Dorezë ergonomike për rehati dhe lehtësi në përdorim
  • Formë e lakuar – ndjek me lehtësi formën natyrale të maces suaj
  • Butoni FURejector® për të liruar shpejt dhe lehtë flokët e mbledhur
  • Dhëmbëzat heqin qimet nën shtresë pa dëmtuar veshjen e sipërme

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Krehër për mace të mesme/të mëdha dhe qime të gjata - Furminator