Snacks për qen-Boxby Chicken Wings 100 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: 8716793901562 Categories: , ,

Boxby Chicken Wings janë të pasura me proteina, me pak yndyrë dhe janë mish i pastër nga pula.

Produkti është i paketuar në një qese të rimbyllshme 100g.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (88% pule), derivate me origjinë bimore, minerale, vajra dhe yndyrna.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 60%, Yndyrë e papërpunuar 1,5%, Hiri i papërpunuar 5,5%, Fibër e papërpunuar 1%, lagështi 18%

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Chicken Wings 100 gr