Shampo për qen – Tropiclean SPA Renew

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SPA Renew është një pastrues me prejardhje nga kokosi me sasinë e duhur të zbutësve botanikë. Xhenxhefili dhe kumbulla e bardhë i lënë flokët me shkëlqim dhe të pastër. Shampo-ja SPA Renew përmban hidratues të thellë për të ushqyer dhe restauruar lëkurën e gëzofin e kafshës suaj, duke i lënë ato me një aromë të gjatë frutash dhe lulesh.

Përbërësit: ujë, kumbulla e bardhë, proteina e hidrolizuar e grurit, Vitamina E, Pro-Vitamina B5, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, nektarinë, xhenxhefil, çaji i bardhë.

 

Additional information

Weight 0.125 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen - Tropiclean SPA Renew