Rërë për mace-Ever Clean Fast Acting 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

995 in stock

Clear
SKU: ECFAC002 Categories: , Tags: , ,

Ever Clean Fast Acting lëshon 60% më shumë bllokues të erërave brenda 3 sekondave – për të siguruar që macja juaj të vazhdojë të shijojë mjedisin e tij të shtëpisë sidomos brenda hapësirave të vogla.

  • Grumbullimi i mbeturinave të maceve me një formulë unike që përfshin një përzierje të ekstrakteve të bimëve dhe që vepron shpejt e eleminon aromat.
  • Lëshon 60% më shumë bllokues të erërave brenda 3 sekondave – duke e bërë atë ideal për eliminimin e aromës pasi lufton aromat e urinës së maces, fekaleve dhe amoniakut në hapësira të vogla.
  • Teknika jonë unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rërë për mace-Ever Clean Fast Acting 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shto në shportë