Shampo TropiClean-Awapuhi & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

Clear

TropiClean Awapuhi & Coconut e bën gëzofin e kafshës suaj më të shndritshme. Në një shkumë të pasur, tërshëra parandalon lëkurën e thatë ndërsa awapuhi dhe boronica natyrisht zbardhin të gjitha ngjyrat. Formula unike e zbardhjes pastron dhe përmirëson butësisht gëzofin duke e bërë të shkëlqyeshëm e të bukur. Proteina natyrale nxjerr në pah të gjitha ngjyrat në mënyrë të natyrshme, kështu që funksionon mirë edhe në gëzofvt me tre ngjyra. E shkëlqyeshme për qen dhe mace të të gjitha moshave. Më së miri kur përdoret së bashku me zbutës për një shtresë të butë, të shndritshme dhe kaq të freskët.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, proteina bimore e hidrolizuar, tërshërë, përzierje organike e (ekstraktit awapuhi, ekstrakt boronice, ekstrakt kamomili, ekstrakt manaferre, ekstrakt yucca, ekstrakt mëllage), aromë, vitaminë E.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

 

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo TropiClean-Awapuhi & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shto në shportë