Snack për mace – Lamb Profine 50 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

PËRBËRJA:

mish qengji të thatë, bizele të verdha, bizele jeshile, proteina të hidrolizuara të qengjit, yndyrë pule (e ruajtur me tokoferole), aronia të thata, mollë e thatë, fara liri, mëlçi pule e hidrolizuar.

UDHËZUES PËR USHQIM:

Gjithmonë sigurohuni që macja juaj të ketë shumë ujë të freskët për të pirë. Produkti nuk zëvendëson ushqimin e plotë.

PËRBËRËSIT ANALITIKE:

proteina e papërpunuar 35 %, përmbajtja e yndyrës 14 %, lagështia 10 %, hiri i papërpunuar 9,2 %, fibra e papërpunuar 2,5 %, kalcium 1,8 %, fosfor 1,4 %, omega 3 0,2 %, omega 6 1,3 %. Përmban antioksidantë natyralë të miratuar nga BE.

ENERGJIA E METABOLIZUESHME:

3 800 kcal / kg

Përdorimi më i mirë përpara datës së treguar në paketim. Ruajeni në vend të thatë dhe të freskët, shmangni rrezet e diellit direkte. Mbyllni përsëri pas hapjes.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore