Ushqim për mace – Core Signature Flaked Tuna 79 gr

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

CORE Signature zgjedh vakte të plota dhe të ekuilibruara në mënyrë natyrale që japin proteinën, shijen dhe strukturën që dëshiron mishngrënësi juaj. Këto receta të veçanta ofrohen në tre forma, copa të imta ose copa të buta, të gjitha të shërbyera në një salcë të shijshme.

Përbërja:

Lëngë Tuna, Tunë 26%, Skumbri 13%, Salmoni 5%, Niseshte tapioke, Vaj luledielli, Minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 867 Kcal/Kg ose 69 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.079 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Core Signature Flaked Tuna 79 gr