Snack për mace – Salmon&Tuna Serrano 50 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

PËRBËRJA:

40% mish pule, 15% salmon, 15% ton, oriz, glicerinë vegjetale, 5% mish proshutë serrano, fibra kallam sheqeri, vaj luledielli, maja birre. Aditivët: Konservues: acid propionik, format kalciumi, acid citrik. Shtesa ushqyese: Vitamina A 8600ui/kg; Vitamina D3 900ui/kg; Vitamina E 55ui/kg., rozmarine, vaj rigon.

UDHËZUES PËR USHQIM:

Gjithmonë sigurohuni që macja juaj të ketë shumë ujë të freskët për të pirë. Produkti nuk zëvendëson ushqimin e plotë.

PËRBËRËSIT ANALITIKE:

Protein: 30.0%, Fat content: 5.9%, crude ash: 9.6%, fibre: 1.5%, moisture: 19.3%, 308 Kcal/100g. omega3: 0.37g/100g, omega6: 0.70g/100g. omega 9: 1.2g/100g.
Proteina: 30.0%, Përmbajtja e yndyrës: 5.9%, hiri i papërpunuar: 9.6%, fibra: 1.5%, lagështia: 19.3%, 308 Kcal/100g. omega3: 0,37 g/100 g, omega6: 0,70 g/100 g. omega 9: 1,2 g/100 g.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për mace - Salmon&Tuna Serrano 50 gr