Ushqim për qen – Wild Coast Acana 2 kg & 9.7 kg

3,200.00 L9,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Qentë kanë nevojë për një dietë të pasur me protein dhe lëndë ushqyese që rrjedhin nga për bërës shtazorë, si peshku: me përmbajtje te lartë të proteinave ushqyese dhe acideve yndyrore omega nga harenga e egër, plaice dhe merluci të peshkuar në natyrë , ACANA Wild Coast ushqimi ideal për çdo madhesi qeni

• 50 % përbërës shtazorë të një cilësie të lartë, e pasur me protein dhe lëndë ushqyese
• 3 lloje proteinash të peshkut, nga furnizuesit tanë të besuar
• Preja e plotë| peshk , organet, kockat , Ushqim I shkëlqyer për qenë
• Infuzion përbërësish të liofilizuar me aromë të mrekullueshme
• Tërshëra | Clirim I lehtë I enrgjise dhe e pasur me fibra
• Perime dhe fruta të plota dhe ekstrakte vegjetale / Të freskëta

Propocione të përshtatshme biologjikisht
50 % peshk I peshkuar në natyre, harengë, plaice dhe merluc I plotë
50 %Perime, fruta, ekstrate vegjetale. Me infuzion tërshëre të levruar nga Alberta, vitamin dhe minerale
0% Patate, Sojë, Misër, grur, tapioca, formulae pa gluten dhe koncetrate proteinash vegjetale
PROPOCIONE TË PRESË SË PLOTË
PESHK/ ORGANE / KOCKA
Duke reflektuar dietën natyrale, përbërësit tanë shtazorë në përmasat e e plota të gjahutpërfshijnë peshk të freskët ose të papërpunuar, organet dhe kockat: sasitë të balancuara në mënyrë perfekte, ofrojnë të gjithë lëndët ushqyese që nevojiten në mënyrë natyrale.

Additional information

Weight N/A
Sasia

2 kg, 9.7 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Wild Coast Acana 2 kg & 9.7 kg

3,200.00 L9,900.00 L

Shto në shportë