Ushqim për qenushë – Puppy Orijen 2 kg & 6 kg

4,200.00 L8,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear

Këlyshët kanë nevojë për një dietë të pasur me proteina dhe yndyra nga përbërësit shtazorë në përmasat e plota të gjahut, për të mbështetur rritjen dhe zhvillimin optimal. ORIJEN ™ Puppy përfshin proteina me cilësi të lartë nga mishi i pulës, gjelit të detit, peshqve të egër dhe vezëve, të cilat shpërndahen të freskëta ose të papërpunuara  në kuzhinat tona. Rezultati është një ushqim i pasur me lëndë ushqyese dhe me shije të mrekullueshme, të cilin çdo qenush do ta pëlqejë.
• TË PËRSHTATSHME BIOLOGJIKiSHT| T Ë PASUR ME PROTEINA DHE ME PËRFSHIRJE TË NDRYSHME TË PROTEINAVE SHTAZORE
• 85% PËRBËRËS SHTAZORË TË CILËSISË TË LARTË | 38% PROTEINË
• 2/3 SHPENDË, DHE PESHK TË FRESKËT OSE KRUDO** | I PASUR ME LËNDË USHQYESE
• 10 PËRBËRËSIT E PARË KAFSHË TË FRESKËTA OSE TË KRUDO** | NGA FURNIZUESIT QË NJOHIM DHE QË I BESOJMË
• PREJA E PLOTË | SHPENDË, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
• INFUZIONET E MËLÇIË TË THARA NË NGRIRJE | AROMË NATYRORE E SHENDETSHME

Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight N/A
Sasia

2 kg, 6 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Orijen
  • Shitësi: Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për qenushë - Puppy Orijen 2 kg & 6 kg

4,200.00 L8,200.00 L

Shto në shportë