Puppy Food – Puppy Orijen 2 kg & 6 kg

4,200.00 L8,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear
SKU: ORDRDPUP0200 Categories: , , Tags: ,

Këlyshët kanë nevojë për një dietë të pasur me proteina dhe yndyra nga përbërësit shtazorë në përmasat e plota të gjahut, për të mbështetur rritjen dhe zhvillimin optimal. ORIJEN ™ Puppy përfshin proteina me cilësi të lartë nga mishi i pulës, gjelit të detit, peshqve të egër dhe vezëve, të cilat shpërndahen të freskëta ose të papërpunuara  në kuzhinat tona. Rezultati është një ushqim i pasur me lëndë ushqyese dhe me shije të mrekullueshme, të cilin çdo qenush do ta pëlqejë.
• TË PËRSHTATSHME BIOLOGJIKiSHT| T Ë PASUR ME PROTEINA DHE ME PËRFSHIRJE TË NDRYSHME TË PROTEINAVE SHTAZORE
• 85% PËRBËRËS SHTAZORË TË CILËSISË TË LARTË | 38% PROTEINË
• 2/3 SHPENDË, DHE PESHK TË FRESKËT OSE KRUDO** | I PASUR ME LËNDË USHQYESE
• 10 PËRBËRËSIT E PARË KAFSHË TË FRESKËTA OSE TË KRUDO** | NGA FURNIZUESIT QË NJOHIM DHE QË I BESOJMË
• PREJA E PLOTË | SHPENDË, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
• INFUZIONET E MËLÇIË TË THARA NË NGRIRJE | AROMË NATYRORE E SHENDETSHME

Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight N/A
Sasia

2 kg, 6 kg

Be the first to review “Puppy Food – Puppy Orijen 2 kg & 6 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Puppy Food - Puppy Orijen 2 kg & 6 kg

4,200.00 L8,200.00 L

Add to Cart