Dog Snack – Tundra Orijen 42.5 gr

950.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ORFDDTUN0004A Categories: , ,

Të thara në ngrirje për të ruajtur lëndët ushqyese dhe shijen e tyre të pasur, ato janë të paketueshme dhe perfekte për aventura. Me vetëm pesë kalori secila, ëmbëlsirat e thara në ngrirje ORIJEN janë të pasura me proteina dhe shije të mahnitshme.

Bërë me përbërës shtazorë 99% cilësor, duke përfshirë dhinë, mish dreri, derrin e egër, rosën dhe qingjin.

Additional information

Weight 0.042 kg
Be the first to review “Dog Snack – Tundra Orijen 42.5 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Tundra Orijen 42.5 gr

950.00 L

Add to Cart