Cat Food – 6 Fish Orijen 340 gr & 1.8 kg

1,200.00 L5,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Për vetë natyrën e tyre, macet kane nevoje per një dietë me bazë përberje mishi dhe përbërësve shtazorë në porcione.  ORIJEN Six Fish përfshin mish,organe dhe kocka sardelesh ,merluc,skrumb kali (kal deti), peshk i detit Paqesor, peshk i kuq dhe taban, të gjitha këto të pëshkuara në ujrat e Paqesorit kanadez dhe të dorëzuara të fresketa ose krudo tek guzhinat tona. I pasur me proteina dhe lëndë ushqyese, ORIJEN Six Fish i garanton maces një ushqyerje dietike evolutive , e shoqëruar me një shije të parezistueshme.

BIOLOGJIKISHT E APROVUAR | I PASUR ME PROTEINA DHE ME NJË MORI PËRBERËSISH KU PËRFSHIHËN PËRBERESIT E MISHIT 85% TË PERBËRËSVE ME BAZË MISHI TË NJË CILËSIE TË LARTË | 40% PROTEINË
2/3 PESHK I FRESKËT OSE KRUDO ** | I PASUR ME LENDË USHQYESE 10 PËRBËRËSIT E PARË
ME BAZË MISHI TË FRESKËT OSE KRUDO ** | NGA FURNITORË QË NJOHIM DHE QË I BESOJMË
PRA NË TËRËSINË E SAJ TË PLOTË PESHK ,ORGANE DHE KOCKA
INFUZIONI ( SHKRIRJA) I MËLCISË SË THATË NË NGRIRJE | I SHIJSHËM DHE ME NJE AROMË NATYRALE

**Ftohja është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të freskët përbërësit tanë. : Ngrijmë përbërësit Krudo kur ato janë ende të freskëta për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese të tyre.

Additional information

Weight N/A
Sasia

1.8 kg, 340 gr

Be the first to review “Cat Food – 6 Fish Orijen 340 gr & 1.8 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - 6 Fish Orijen 340 gr & 1.8 kg

1,200.00 L5,300.00 L

Add to Cart