Dog Food – Regional Red Orijen 2 kg & 11.4 kg

4,950.00 L16,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Në natyrë, paraardhësit e qenit ishin mësuar të konsumonin plotësisht prenë e tyre: mish, organet, kërcet dhe kockat që I furnizonin natyrshëm me të gjitha lëndët ushqyese për të cilat u nevojiteshin të qëndronin të shëndetshëm. ORIJEN ™ Rajonal Red është një ushqim i pasur me proteina nga përbërës shtazorë të tillë si viçi, derri i egër, bizon, qengji, derri Yorkshire dhe sardelet e Paqësorit, për të garantuar çdo qeni ushqimin që do I duhej nese do ushqeheshin në natyrë.

PËRBËRËS ANALITIK:
TË PËRSHTATSHME BIOLOGJIKiSHT| T Ë PASUR ME PROTEINA DHE ME PËRFSHIRJE TË NDRYSHME TË PROTEINAVE SHTAZORE
85% PËRBËRËS SHTAZORË TË CILËSISË TË LARTË | 40% PROTEINË
2/KAFSH Ë TË FRESKËT A OSE KRUDO** | I PASUR ME LËNDË USHQYESE
10 PËRBËRËSIT E PARË KAFSHË TË FRESKËTA OSE TË KRUDO** | NGA FURNIZUESIT TË NJOHUR DHE QË I BESOJMË
PREJA E PLOTË | KAFSHË, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
INFUZIONET E MËLÇIË TË THARA NË NGRIRJE | AROMË NATYRORE E SHENDETSHME

** Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore.
Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Be the first to review “Dog Food – Regional Red Orijen 2 kg & 11.4 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Regional Red Orijen 2 kg & 11.4 kg

4,950.00 L16,900.00 L

Add to Cart